UWC Eesti ühingu stipendiumikonkurss 2020 29. oktoober regina

United World College Eesti Ühing kuulutas välja 2020. aasta stipendiumikonkursi rahvusvahelise hariduskogemuse omandamiseks ülemaailmse UWC organisatsiooni kaudu.

Pakutakse stipendiume kaheaastaseks keskharidusprogrammiks, mis päädib rahvusvaheliselt tunnustatud IB diplomiga. Stipendiumide toel on võimalik õppida kolmes UWC kolledžis:

• UWC South East Asia (Singapur),
  • UWC Atlantic (UK),
  • UWC ISAK Japan (Jaapan).

Lisaks pakutakse osalusvõimalusi mitmel UWC lühikursustel 2020. aasta suvel erinevates Euroopa riikides.

UWC organisatsiooni eesmärk on võimaldada väga heal tasemel haridust, mis oleks noortele kättesaadav, olenemata nende sotsiaalmajanduslikust taustast. Arvestades leibkonna võimalustega, tehakse kandidaadile vajaduspõhine stipendiumi pakkumine pärast lõppvooru, kus komisjon valib isikuomaduste ja motivatsiooni põhjal välja sobivad kandidaadid.

Konkurss on avatud õpilastele, kes on sündinud vahemikus 20.08.2002 – 20.08.2004.

Täpsem info UWC liikumise ja stipendiumikonkursi kohta on kättesaadav ühingu koduleheküljel: www.ee.uwc.org

Kandideerimisvormi täitmise tähtaeg on 10. november 2019. Täida see siin!

• UWC South East Asia (Singapur),
  • UWC Atlantic (UK),
  • UWC ISAK Japan (Jaapan).

Kandideerimisvormi täitmise tähtaeg on 10. november 2019. Täida see siin!