Uudised

LOOVTÖÖ VÕIB OLLA MILLEGI SUURE ALGUS - GERTRUD MARTINI RAAMATUD 09. september regina


Kui mõnikord tundub, et loov- või uurimistöö on tüütu aeganõudev kohustus, siis tasub mõelda hoopis nii, et see on suurepärane võimalus tegeleda millegagi, mis tõeliselt meeldib ja huvi pakub.
Meie kooli vilistlane Gertrud Martin tegi 11. klassi loovtööks lasteraamatu "Mäekünka jänes". Ta kirjutas teksti, tegi kaunid illustratsioonid ning tegeles teose trükki andmisega. Armas raamat leidis kiiresti lugejad ning sellest tiivustatuna nägi ilmavalgust teinegi raamat pealkirjaga "Kalur ja poiss". 
Mõlemad teosed on väikeste lugejate lemmikud ning meeldivad ka vanematele.
Lähemalt saad lugeda Õpetajate Lehe artiklit siit.

Kui mõnikord tundub, et loov- või uurimistöö on tüütu aeganõudev kohustus, siis tasub mõelda hoopis nii, et see on suurepärane võimalus tegeleda millegagi, mis tõeliselt meeldib ja huvi pakub.
Meie kooli vilistlane Gertrud Martin tegi 11. klassi loovtööks lasteraamatu "Mäekünka jänes". Ta kirjutas teksti, tegi kaunid illustratsioonid ning tegeles teose trükki andmisega. Armas raamat leidis kiiresti lugejad ning sellest tiivustatuna nägi ilmavalgust teinegi raamat pealkirjaga "Kalur ja poiss". 
Mõlemad teosed on väikeste lugejate lemmikud ning meeldivad ka vanematele.
Lähemalt saad lugeda Õpetajate Lehe artiklit siit.