Uudised

Hiiumaa abituriendid said kalaga sõbraks 17. oktoober regina


Koostöös Kalanduse teabekeskusega toimus Hiiuma Gümnaasiumi abiturientidele “Kalaga sõbraks” päevad. Tegemist on toreda traditsiooniga, mis kutsub noori kalaga tutvust tegema ja “sõbraks saama”. Kooli sisehoovis teoks saanud kalandustundide mõtteks oli viia kokku gümnaasiuminoored, kalapüük ja kaluriamet ning selle tulemiks oli värskest kalast valminud road. 
Hiiumaa rannakalur Koit Kalmus õpetas kalade esmatöötlemise võtteid ja rääkis kaluriametist. Noored puhastasid ja fileerisid kalu ning valmistasid koos restorani IIUMekK koka Mihkel Heinmetsaga kolmekäigulise lõuna. Menüüs oli ahvena ceviche krõbeda saiaga, elaval tulel keedetud kala uhhaa ja praetud lest kartulite- ja pähklitega, mida serveeriti tar-tar kastmega. Toit valmis värskes õhus ja elaval tulel.
 
Hiiumaa Gümnaasium tänab Koit Kalmust, Mihkel Heinmetsa, Kalanduse teabekeskust ja Jaak-Velori Sadulit juba viiendat korda korraldatud kalandust tutvustava ürituse eest. 
 
Noored olid rõõmsad ja valminud road väga maitsvad. Korraldajad kiitsid meie kooli õpilasi ja nimetasid neid super normaalseteks noorteks. Mina võin kinnitada, et meie kooli õpilased ongi…

SUPER NORMAALSED NOORED! 
 
Tänan kõiki toreda koostöö eest ja loodan, et see traditsioon kestab veel kaua. 
Kalandustunnid said teoks Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi toel.

Kalaga sõbraks pildigalerii

 

Maris Nõmmik-Kärtner

Koostöös Kalanduse teabekeskusega toimus Hiiuma Gümnaasiumi abiturientidele “Kalaga sõbraks” päevad. Tegemist on toreda traditsiooniga, mis kutsub noori kalaga tutvust tegema ja “sõbraks saama”. Kooli sisehoovis teoks saanud kalandustundide mõtteks oli viia kokku gümnaasiuminoored, kalapüük ja kaluriamet ning selle tulemiks oli värskest kalast valminud road. 
Hiiumaa rannakalur Koit Kalmus õpetas kalade esmatöötlemise võtteid ja rääkis kaluriametist. Noored puhastasid ja fileerisid kalu ning valmistasid koos restorani IIUMekK koka Mihkel Heinmetsaga kolmekäigulise lõuna. Menüüs oli ahvena ceviche krõbeda saiaga, elaval tulel keedetud kala uhhaa ja praetud lest kartulite- ja pähklitega, mida serveeriti tar-tar kastmega. Toit valmis värskes õhus ja elaval tulel.
 
Hiiumaa Gümnaasium tänab Koit Kalmust, Mihkel Heinmetsa, Kalanduse teabekeskust ja Jaak-Velori Sadulit juba viiendat korda korraldatud kalandust tutvustava ürituse eest. 


 
Noored olid rõõmsad ja valminud road väga maitsvad. Korraldajad kiitsid meie kooli õpilasi ja nimetasid neid super normaalseteks noorteks. Mina võin kinnitada, et meie kooli õpilased ongi…

SUPER NORMAALSED NOORED! 
 
Tänan kõiki toreda koostöö eest ja loodan, et see traditsioon kestab veel kaua. 
Kalandustunnid said teoks Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi toel.

Kalaga sõbraks pildigalerii

 

Maris Nõmmik-Kärtner