Tasuta vahetusprogramm FLEX 9-10. klassi noortele

Дата создания 13.09.2022

Algas uus kandideerimisvoor TASUTA vahetusprogrammi FLEX ehk Future Leaders Exchange, mida administreerib USA organisatsioon American Councils.

Eestist on FLEX-i raames käinud Ameerikas 80 õpilast. Avalduse tähtaeg on 13. oktoober 2022.

FLEX pakub võimalust õppida aasta USA keskkoolis ja elada kohalikus perekonnas.

Programmis osalemine on õpilastele tasuta ning täisstipendium katad kõik reisi- ja elamiskulud. Isegi tervisekindlustus ja taskuraha on programmi poolt.

Avaldus asub aadressil discoverflex.org/applylink opens on new page

Kandidaat peab täitma järgmised nõuded:

• omab Eesti kodakondsust ja õppima Eesti koolis;
  • tema sünnikuupäev jääb ajavahemikku 15. juuli 2005. kuni 15. juuli 2008.;
  • õpib hetkel 9. või 10. klassis;
  • on varasemalt õppinud inglise keelt;

Kõigil õpilastel üle Eesti on võrdne võimalus osaleda. Füüsiline puue pole programmile kandideerimisel takistuseks. Tähtis on valmisolek, huvi ja tahtmine õppida ingliskeelses ja teistsuguses kultuurikeskkonnas.

Informatsiooni programmi kohta leiab Facebooki lehelt: FLEX Estonia, Instagrammist: flexbaltics ja USA Suursaatkonna kodulehelt.

Дата последнего изменения 13.09.2022.