Tartu Ülikooli e- kursus 03. veebruar kyllijesmin

Tartu Ülikooli e-õppe keskkonnas Moodle toimuv kursus tutvustab õiguse algtõdesid ja aitab mõista õiguse erinevaid valdkondi ühtse, seostatud tervikuna.

“Õiguse alused mittejuristile” on suunatud eelkõige gümnaasiumiõpilasele ja aitab õppijal otsustada, kas juura on talle sobiv eriala, mida ülikoolis õppida.

Kursus annab TÜ õigusteaduskonna bakalaureuseõppesse kandideerijale kolm lisapunkti

Kevadkursuse algus: 8.02.2021
Registreerida saab kuni 7. 02. (k.a) REGISTREERI SIIN

NB! Kursust viiakse läbi kaks korda aastas: kevadel ja sügisel.

Osale kursusel ja saa aimu, kui põnev on õigusteadus!

Kevadkursuse algus: 8.02.2021
Registreerida saab kuni 7. 02. (k.a) REGISTREERI SIIN

NB! Kursust viiakse läbi kaks korda aastas: kevadel ja sügisel.

Osale kursusel ja saa aimu, kui põnev on õigusteadus!