Vilistlased


Hiiumaa Gümnaasiumi I lend

a klass

  • Richard ESTA
  • Luisa HARJAK
  • Inger-Liis HEINSOO
  • Kristo HOLTSMANN
  • Jaspar JÕHVIK
  • Renita LEIGER
  • Kardo PINK
  • Marko PRUUNLEPP
  • Helen RAND
  • Marleen REHEPAP
  • Merje REISMAA
  • Leenu SARAPUU
  • Eirik TEÄR
  • Rudolf UUSNEEM
  • Klassijuhataja SVETLANA  ŠTSASTNAJA

b klass

  • Valdek ELMI
  • Jaagup JESMIN (hõbemedal)
  • Erko KIRSS
  • Krislin KIVISTIK
  • Kreete KOKOVKIN
  • Triinu KOPPEL
  • Samuel KUTSER
  • Anette Maria KÕMMUS
  • Reven KÖSTER
  • Mirjam LAANEJÕE
  • Roland LILLEÕIS (hõbemedal)
  • Andre LUMISTE
  • Roomet OJA (hõbemedal)
  • Evert PADARI
  • Ester PÄRN (hõbemedal)
  • Jonathan SIMSON
  • Katrin TAMMEVESKI
  • Teele TAMMSAAR
  • Klassijuhataja  Sirje Teras

Mittestatsionaarse õppe 12. klass

  • Aiki SAHTEL
  • Krislin KAIBALD
  • Heleri VAHTER
  • Helgi PIIL

 

Hiiumaa Gümnaasiumi II lend

a klass

  • Sofia  VALK (hõbemedal)
  • Saara KATTEL (hõbemedal)
  • Marion DEMUS
  • Birgit KALA
  • Kevin KASSER
  • Veljo KATTEL
  • Kristiin KIRSS
  • Gregory-Martin LINDER
  • Robin NIIDAS
  • Taaniel PALMISTE
  • Maris  PERTEL
  • Rasmus PERTEL
  • Harriet SAMMAL
  • Konrad VALK
  • Sofia VALK
  • Marii VISPEL

Klassijuhataja Mati Kiiver

b klass

  • Anna Maria   ALTMÄE (kuldmedal)
  • Emili   KUUSE (hõbemedal)
  • Sven-Erik VAHESSAAR (hõbemedal)
  • Georg HIIESALU
  • Mark Herman ILUMETS
  • Sander KAEVATS
  • Emma KAUPS
  • Mari-Liis KERK
  • Hendrik KLAAS
  • Tanel  KLEE
  • Kaija KOKKOTA
  • Andis KOPPEL
  • Andres KRIISKA
  • Kuldar KULLASTE
  • Mattias LIIK
  • Dana  LUKK
  • Mart-Aleks NITTIM
  • Reeno PAAT
  • Argo RAUDVEE
  • Priit SAUER
  • Johannes SIMSON
  • Joel-Mark STOMMA
  • Peeter VALDMAN
  • Taigor VEEVO
  • Matthias VOHU

Klassijuhataja Kersti Lüsi

 

Mittestatsionaarse õppe 12. klass

  • Kelly LAANEKÜTT
  • Raul MÄRJAMA
  • Kalev NURK
  • Madis PUU

Klassijuhataja Külli Jesmin

Hiiumaa Gümnaasiumi I lend

a klass

  • Richard ESTA
  • Luisa HARJAK
  • Inger-Liis HEINSOO
  • Kristo HOLTSMANN
  • Jaspar JÕHVIK
  • Renita LEIGER
  • Kardo PINK
  • Marko PRUUNLEPP
  • Helen RAND
  • Marleen REHEPAP
  • Merje REISMAA
  • Leenu SARAPUU
  • Eirik TEÄR
  • Rudolf UUSNEEM
  • Klassijuhataja SVETLANA  ŠTSASTNAJA

b klass

  • Valdek ELMI
  • Jaagup JESMIN (hõbemedal)
  • Erko KIRSS
  • Krislin KIVISTIK
  • Kreete KOKOVKIN
  • Triinu KOPPEL
  • Samuel KUTSER
  • Anette Maria KÕMMUS
  • Reven KÖSTER
  • Mirjam LAANEJÕE
  • Roland LILLEÕIS (hõbemedal)
  • Andre LUMISTE
  • Roomet OJA (hõbemedal)
  • Evert PADARI
  • Ester PÄRN (hõbemedal)
  • Jonathan SIMSON
  • Katrin TAMMEVESKI
  • Teele TAMMSAAR
  • Klassijuhataja  Sirje Teras

Mittestatsionaarse õppe 12. klass

  • Aiki SAHTEL
  • Krislin KAIBALD
  • Heleri VAHTER
  • Helgi PIIL

 

Hiiumaa Gümnaasiumi II lend

a klass

  • Sofia  VALK (hõbemedal)
  • Saara KATTEL (hõbemedal)
  • Marion DEMUS
  • Birgit KALA
  • Kevin KASSER
  • Veljo KATTEL
  • Kristiin KIRSS
  • Gregory-Martin LINDER
  • Robin NIIDAS
  • Taaniel PALMISTE
  • Maris  PERTEL
  • Rasmus PERTEL
  • Harriet SAMMAL
  • Konrad VALK
  • Sofia VALK
  • Marii VISPEL

Klassijuhataja Mati Kiiver

b klass

  • Anna Maria   ALTMÄE (kuldmedal)
  • Emili   KUUSE (hõbemedal)
  • Sven-Erik VAHESSAAR (hõbemedal)
  • Georg HIIESALU
  • Mark Herman ILUMETS
  • Sander KAEVATS
  • Emma KAUPS
  • Mari-Liis KERK
  • Hendrik KLAAS
  • Tanel  KLEE
  • Kaija KOKKOTA
  • Andis KOPPEL
  • Andres KRIISKA
  • Kuldar KULLASTE
  • Mattias LIIK
  • Dana  LUKK
  • Mart-Aleks NITTIM
  • Reeno PAAT
  • Argo RAUDVEE
  • Priit SAUER
  • Johannes SIMSON
  • Joel-Mark STOMMA
  • Peeter VALDMAN
  • Taigor VEEVO
  • Matthias VOHU

Klassijuhataja Kersti Lüsi

 

Mittestatsionaarse õppe 12. klass

  • Kelly LAANEKÜTT
  • Raul MÄRJAMA
  • Kalev NURK
  • Madis PUU

Klassijuhataja Külli Jesmin